সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ pu cord ] ম্যাচ 198 পণ্য.
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| প্রধান ফাংশন: | ড্রাইভ ট্রান্সমিশন |
|---|---|
| কঠোরতা: | 90 তীরে A |
| উপাদান: | PU |
All Colors Tear Resistance Good Bending Strength Polyurethane V Belt For Conveyor Industrial
| Hardness: | 90 shore A |
|---|---|
| Length: | 30 meter /rolls |
| specification: | A B C M Z |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| প্রধান ফাংশন: | ড্রাইভ ট্রান্সমিশন |
|---|---|
| কঠোরতা: | 90 তীরে A |
| উপাদান: | PU |
Oil Resistance Polyurethane V Belt , 90A Polyurethane Timing Belts
| কঠোরতা: | 90 তীরে A |
|---|---|
| দৈর্ঘ্য: | 30 মিটার / রোলস |
| উপাদান: | PU |
15 মিমি ব্যাস সবুজ রঙ ট্রান্সমিশন পলিউরথন গোলাকার বেল্ট
| উপাদান: | জন্য Pu |
|---|---|
| দৈর্ঘ্য: | 30 মিটার / রোলস |
| Hardness: | 85 কিলোমিটার এ ~ 90 কিলোমিটার এ |
কনভেয়র তল এবং ছাদ টাইলস conveying জন্য HighTensile এবং টিয়ার স্ট্রেংথ রেড Polyurethane ভী Belt
| Hardness: | 90 কিলোমিটার এ |
|---|---|
| দৈর্ঘ্য: | 30 মিটার / রোলস |
| উপাদান: | জন্য Pu |
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |

