সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ pu cord ] ম্যাচ 198 পণ্য.
Diameter 6mm Green 85A Polyurethane Round Belt Ceramic And StonewareProcessing plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
High Heat urethane round belting Hardness 90A Tear Strength
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Polyurethane Ceramic Power Transmission Belts With High Stretch
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Diameter 2mm - 20mm Polyurethane Round Belt With Wear - Resistance , 90a Hardness
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Hardness 90A Green Polyurethane Round Belt In Roll Seamless Belt Paper Processing
| hardness: | 90A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Green Diameter 3mm - 20mm Smooth Polyurethane Round Belt 85a Hardness
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| heat-resistant: | -30℃~80℃ |
Orange Polyurethane Round Belt High Impact Resistance 85A - 90A Hardness
| রঙ: | কমলা |
|---|---|
| কঠোরতা: | 85A-90A |
| দীর্ঘ: | 400/রোল |
Wide Application Temperature Transmission Urethane Belt For Machine
| hardness: | 85A |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ |
| প্রসারিত হার: | 1.5-3% |

