সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ pu cord ] ম্যাচ 198 পণ্য.
Conveyor High Density Polyurethane Round Belt Wear Resistant
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Conveyor 200m / roll
| কঠোরতা: | 85 তীরে A |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ |
| উপাদান: | PU |
Good Weatherability High Impact Resistance Tensile Strength Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Good Weatherability Polyurethane Round Belt High Impact Resistance
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
|---|---|
| color: | green |
| material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Green Round Belt
| কঠোরতা: | 85 তীরে A |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ |
| উপাদান: | PU |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| পৃষ্ঠতল: | মসৃণ |
|---|---|
| রঙ: | লাল |
| কঠোরতা: | 85A-90A |
পলিউরেথেন ভি বেল্ট ট্রান্সমিশন তাপমাত্রা রেঞ্জ -35º সি - 80 ডিগ্রি সেন্টিগ্রেড
| উপাদান: | পলিউরেথেন |
|---|---|
| রঙ: | লাল রং |
| দৈর্ঘ্য: | 30মি/রোল |
RoHS অনুমোদিত Polyurethane ভি বেল্ট সহজ জেস্ট পলিউরেথন ফ্ল্যাট বেল্ট করা যায়
| উপাদান: | PU উপাদান আমদানি করুন |
|---|---|
| রঙ: | লাল রং |
| দৈর্ঘ্য: | 30মি/রোল |

