সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ pu cord ] ম্যাচ 198 পণ্য.
PU Flat Transmission Belt Low Compression Set industry machines
| প্রধান ফাংশন: | ট্রান্সমিশন বেল্ট |
|---|---|
| কঠোরতা: | 90 তীরে A |
| উপাদান: | PU |
High Tensile White Polyurethane V Belt / PU Sandwich Belt For Textile
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
কনভেয়র মেঝে এবং ছাদের টাইলস কনভেয়িংয়ের জন্য উচ্চ প্রসার্য এবং টিয়ার স্ট্রেং পিইউ এক্সট্রুড বেল্ট
| কঠোরতা: | 90 তীরে A |
|---|---|
| দৈর্ঘ্য: | 30 মিটার / রোলস |
| উপাদান: | PU |
Anti static Polyurethane Round Belt / PU smooth round belt wood processing
| Length: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 85 shore A ~ 90 shore A |
| color: | Green color |
Textile Polyurethane Flat Belt , Reinforced Cord Transmission belt
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Main function: | Drive,transmission, |
| material: | PU |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| উপাদান: | PU |
|---|---|
| কঠোরতা: | 75A-90A |
| রঙ: | কোন রঙ |
ব্যাস 12 মিমি কমলা উরেথেন রাউন্ড বেল্ট সারফেস স্মুথ কর্ডটি আরও শক্তিশালী করা হয়েছে
| দৈর্ঘ্য: | 30 মিটার / রোলস |
|---|---|
| রঙ: | কমলা |
| কঠোরতা: | 90A |
85A 100m পলিউরেথেন রাউন্ড বেল্ট কর্ড ট্রান্সমিশনের জন্য শক্তিশালী
| নাম: | পলিউরেথেন গোলাকার বেল্ট |
|---|---|
| রঙ: | লাল সবুজ |
| কঠোরতা: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| মডেল নং: | ডায়া 2 মিমি -20 মিমি |
|---|---|
| প্রকার: | PU বৃত্তাকার বেল্ট |
| উপাদান: | পু |
Heavy Duty T2.5 Open Ended PU Polyurethane Timing Belt with reinforced steel cord
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

