সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ pu cord ] ম্যাচ 198 পণ্য.
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| রঙ: | কমলা রঙ |
|---|---|
| কঠোরতা: | 90A |
| দীর্ঘ: | 400 মি/রোল |
85A 100m পলিউরেথেন রাউন্ড বেল্ট কর্ড ট্রান্সমিশনের জন্য শক্তিশালী
| নাম: | পলিউরেথেন গোলাকার বেল্ট |
|---|---|
| রঙ: | লাল সবুজ |
| কঠোরতা: | 85A-90A |
Glass Tempering Furnace Polyurethane Round Belt PU Seamless O-ring Cord 8 × 1010mm
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| color: | green |
White Tear Resistance Polyurethane PU Round Belt Rough Surface For Transmission
| color: | any color |
|---|---|
| material: | PU |
| hardness: | 78A-98A |
Transmission belt Polyurethane Round Belt PU smooth supplier
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Green Polyurethane Round Belt / 8mm pu conveyor belt for driving
| পৃষ্ঠতল: | রুক্ষ |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ |
| ব্যাস: | 8 মিমি |
সবুজ রঙের দৃঢ়তা 85A সংক্রমণ belting এবং বৃত্তাকার বেল্ট পল কর্ড সঙ্গে Polyurethane
| উপাদান: | জন্য Pu |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ রং |
| Hardness: | 85A |
Rough Polyurethane Round Belt , Urethane Cord Neoprene Belt Industrial
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Red Polyurethane PU extruded belt Hardness 90A Tear Strength
| প্রধান ফাংশন: | ড্রাইভ ট্রান্সমিশন |
|---|---|
| কঠোরতা: | 90 তীরে A |
| উপাদান: | PU |

