সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ pu cord ] ম্যাচ 198 পণ্য.
Green PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Orange Smooth PU Round Belt Hardness 90A with wear-resistance
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| কঠোরতা: | 85A |
|---|---|
| রঙ: | গাঢ় সবুজ |
| টাইপ: | PU বৃত্তাকার বেল্ট |
High strength PU belt transmission , Good Resistance To Fuel
| উপাদান: | PU |
|---|---|
| টাইপ: | PU বৃত্তাকার বেল্ট |
| রঙ: | কমলা |
Mountain Climbing Polyurethane Round Belt , 18mm - 20mm Special Hauling Cable With Kevlar Cord
| Length: | 50 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| color: | any color |
red hardness 90 A Low Compression PU Round Conveyor Belt for Ransmission Machine
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| উপাদান: | PU |
|---|---|
| টাইপ: | PU বৃত্তাকার বেল্ট |
| color: | orange |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| রঙ: | কমলা রঙ |
|---|---|
| কঠোরতা: | 90A |
| দীর্ঘ: | 400 মি/রোল |

