সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ pu cord ] ম্যাচ 198 পণ্য.
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Tensile Strength Polyurethane Round Belt / Green PU Extruded Belt
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
ট্রান্সমিশনের জন্য A-13 রেড পলিউরেথেন V বেল্ট PU V সেকশন বেল্ট
| রঙ: | কোন রঙ |
|---|---|
| দৈর্ঘ্য: | 30মি/রোল |
| প্রকার: | পলিউরেথেন ভি সেকশন বেল্ট |
PU Polyurethane রাউন্ড বেল্ট ভাল প্রতিরোধের সবুজ 300m/রোল
| রঙ: | সবুজ |
|---|---|
| উপাদান: | পু |
| দীর্ঘ: | 300 মি/ রোল 200 মি/ রোল 100 মি/ রোল |
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass For Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| মডেল নং: | Jn20169 |
|---|---|
| প্রকার: | ব্যাস 2 ~ 20 মিমি |
| উপাদান: | পু |
3 মিমি সবুজ রঙ এবং কমলা রঙ ব্যাসার্ধ শিল্পীয় ট্রান্সমিশন পিইউ পলিউরিথন গোলাকার বেল্ট কর্ড
| দৈর্ঘ্য: | 400 মিটার / রোলস |
|---|---|
| Hardness: | 85 কিলোমিটার এ -90 কিলোমিটার এ |
| রঙ: | কমলা বা সবুজ |

