সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ pu cord ] ম্যাচ 198 পণ্য.
Ceramic Industrial Polyurethane V Section Belt With Smooth Surface
| উপাদান: | PU উপাদান আমদানি করুন |
|---|---|
| রঙ: | লাল রং |
| দৈর্ঘ্য: | 30মি/রোল |
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
Industrial Power flat Fransmission belts abrasion resistance
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green |
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
Rough Transmission Polyurethane Round Belt For Packing machine
| color: | green orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
সবুজ পলিউরেথেন গোলাকার বেল্ট
| রঙ: | সবুজ বা আপনার প্রয়োজন হিসাবে |
|---|---|
| উপাদান: | পু |
| দীর্ঘ: | 300 মি/ রোল 200 মি/ রোল 100 মি/ রোল |
ইন্ডাস্ট্রিয়াল পলিউরেথেন গোলাকার বেল্ট
| রঙ: | সবুজ বা আপনার প্রয়োজন হিসাবে |
|---|---|
| উপাদান: | পু |
| দীর্ঘ: | 300 মি/ রোল 200 মি/ রোল 100 মি/ রোল |
Green High Tensile Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green or as your require |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

