সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ reinforce cord round belt ] ম্যাচ 141 পণ্য.
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| রঙ: | কমলা |
|---|---|
| কঠোরতা: | 85A-90A |
| দীর্ঘ: | 30 মি/রোল |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| পৃষ্ঠতল: | রুক্ষ |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ |
| ব্যাস: | 6 মিমি |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| পৃষ্ঠতল: | রুক্ষ |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ |
| ব্যাস: | 6 মিমি |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| পৃষ্ঠতল: | মসৃণ |
|---|---|
| রঙ: | কমলা |
| ব্যাস: | 10 মিমি |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
ব্যাস 12 মিমি কমলা উরেথেন রাউন্ড বেল্ট সারফেস স্মুথ কর্ডটি আরও শক্তিশালী করা হয়েছে
| দৈর্ঘ্য: | 30 মিটার / রোলস |
|---|---|
| রঙ: | কমলা |
| কঠোরতা: | 90A |

