সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ reinforce cord round belt ] ম্যাচ 141 পণ্য.
SGS ISO9001: 2008 Certified Temperature Tolerant (-35ºC--80ºC) PU Round Belt with Diameter 2-20mm
| উপাদান: | পু |
|---|---|
| ভিতরে উপাদান: | পু |
| বৈশিষ্ট্য: | টিয়ার-প্রতিরোধী, পরিধান-প্রতিরোধী |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| কঠোরতা: | 85A |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ |
| প্রসারিত হার: | 1.5-3% |
Transmission belt Polyurethane Round Belt PU smooth supplier
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
সবুজ রঙের দৃঢ়তা 85A সংক্রমণ belting এবং বৃত্তাকার বেল্ট পল কর্ড সঙ্গে Polyurethane
| উপাদান: | জন্য Pu |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ রং |
| Hardness: | 85A |
Sealing Industrial Conveying Polyurethane Round Belt PU O-ring 10*1040mm
| Material: | PU |
|---|---|
| color: | orange or green |
| hardness: | 85A-90A |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |
Green 85A rough Polyurethane Round Belt Packing Machine
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Green Polyurethane Round Belt / 8mm pu conveyor belt for driving
| পৃষ্ঠতল: | রুক্ষ |
|---|---|
| রঙ: | সবুজ |
| ব্যাস: | 8 মিমি |
Green PU Polyurethane Round Belt 8mm Diameter For Industrial Transmission
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
White Tear Resistance Polyurethane PU Round Belt Rough Surface For Transmission
| color: | any color |
|---|---|
| material: | PU |
| hardness: | 78A-98A |

