সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ reinforce cord round belt ] ম্যাচ 141 পণ্য.
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Abrasion Resistant Polyurethane Round Belt Dark Green 85A - 90A
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Red Smooth Polyurethane Round Belt Polishing Line Conveyor Line
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | green orange red |
শিল্পকৌশল ট্রান্সমিশন 7mm ব্যাস প্রতিরোধী PU Polyurethane বৃত্তাকার বেল্ট পরেন
| দৈর্ঘ্য: | 100 মিটার / রোলস |
|---|---|
| Hardness: | 85 কিলোমিটার এ ~ 90 কিলোমিটার এ |
| রঙ: | কমলা বা সবুজ |
ই এম কাস্টম - Made Polyurethane বেল্ট Kevlar বেল্ট নাইলন কর্ড বেল্ট প্রণীত কর্ড সঙ্গে
| প্যাকেজিং বিবরণ: | ইনার প্যাকিং প্লাস্টিকের ফিল্ম। রহমান প্যাকিং শক্ত কাগজ |
|---|---|
| ডেলিভারি সময়: | আপনার আমানত পাওয়ার পরে 5 কার্যদিবসের মধ্যে |
| পরিশোধের শর্ত: | টি / টি, আগাম 50% অর্থ প্রদান, চালানের আগে 50% ব্যালেন্স |
6 মিমি ব্যাসার্ধ শিল্পকৌশল ট্রান্সমিশন পিই Polyurethane বৃত্তাকার কর্ড, গোলাকার বেল্ট পলিউট
| দৈর্ঘ্য: | 200m / রোল |
|---|---|
| Hardness: | 85 তীরে একটি |
| রঙ: | সবুজ |
OEM Reinforced polyester Kevlar Belts round With anti-abrasion
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Tensile Strength Breaking elongation Green Polyurethane Round Belt for Industry Machines
| radius of gyration: | 0.79in-6.3in |
|---|---|
| Material: | PU |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

