সব পণ্য
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
কীওয়ার্ড [ reinforce cord round belt ] ম্যাচ 141 পণ্য.
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Pure Polyurethane Urethane Round Belt For Textile
| কঠোরতা: | 85 তীরে A |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| উপাদান: | PU |
টেক্সটাইল, ড্র রাউন্ড বেল্ট জন্য ড্রাক সবুজ রঙ রাঢ় Polyurethane বৃত্তাকার বেল্ট
| কঠোরতা: | 85 তীরে A |
|---|---|
| রঙ: | গাঢ় সবুজ |
| উপাদান: | PU |
টেক্সটাইলের জন্য কালার রাফ পলিউরেথেন রাউন্ড বেল্ট পু ড্রাক গ্রিন 30মি/রোল
| কঠোরতা: | 85 তীরে A |
|---|---|
| রঙ: | গাঢ় সবুজ |
| উপাদান: | পু |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| কঠোরতা: | 85 তীরে A |
|---|---|
| রঙ: | গাঢ় সবুজ |
| Material: | PU |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| কঠোরতা: | 85A |
|---|---|
| রঙ: | গাঢ় সবুজ |
| টাইপ: | PU বৃত্তাকার বেল্ট |

